بازار ورق ایتالیا در انتظار بهبود

بازار ورق ایتالیا در انتظار بهبود

دنیای معدن -قیمت ورق در ایتالیا ماه جاری پس از 4 هفته روند نزولی سرانجام به کف رسیده است. فعالان بازار معتقدند شاید قیمت ها در آینده نزدیک افزایش یابد چون فشارها از جانب بازار واردات هم کم شده است.    از جولای تاکنون ورق در ایتالیا نزولی بوده و آخرین بار قیمت نسبت به اکتبر 5 تا 20 یورو هر تن افت داشته است. از طرفی ارزش یورو نسبت به دلار کاهش داشته در نتیجه قیمت پیشنهادی وارداتی دیگر مورد توجه مشتریان ایتالیایی نیست. عرضه کننده های ورق روسیه و ایران بیشترین قیمت های رقابتی را داشته اند و ورق گرم آنها به ترتیب در 265 تا 270 یورو و 260 تا 265 یورو هر تن سی اف آر شنیده شد. برخی معتقدند ورق گرم روسیه به زودی ارزان تر می شود.       

از جولای تاکنون ورق در ایتالیا نزولی بوده و آخرین بار قیمت نسبت به اکتبر 5 تا 20 یورو هر تن افت داشته است. از طرفی ارزش یورو نسبت به دلار کاهش داشته در نتیجه قیمت پیشنهادی وارداتی دیگر مورد توجه مشتریان ایتالیایی نیست.

عرضه کننده های ورق روسیه و ایران بیشترین قیمت های رقابتی را داشته اند و ورق گرم آنها به ترتیب در 265 تا 270 یورو و 260 تا 265 یورو هر تن سی اف آر شنیده شد. برخی معتقدند ورق گرم روسیه به زودی ارزان تر می شود.

بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا