با عملکرد درخشان کارکنان در شش ماهۀ اول سال ۹۶ حاصل شد؛رشد تولید در گروه فولاد مبارکه‏

با عملکرد درخشان کارکنان در شش ماهۀ اول سال ۹۶ حاصل شد؛رشد تولید در گروه فولاد مبارکه‏

دنیای معدن -کارکنان تلاشگر گروه فولاد مبارکه شش ماهۀ اول سال ۹۶ را با رشد تولید ۱۳ درصدی در تولید آهن اسفنجی و رشد ۱۵ درصدی در تولید فولاد خام نسبت به مدت مشابه سال قبل پشت سر گذاشتند.

این خبر را معاون بهره برداری فولاد مبارکه داد و ضمن قدردانی از عملکرد کارکنان شرکت گفت: کارکنان فولاد مبارکه از ابتدای سال ۹۶ با همدلی و تلاش همه جانبۀ خود، کار را با رکوردشکنی‌های متوالی در بخشهای مختلف شرکت آغاز کردند و نتیجۀ این زحمات به این انجامید که در بسیاری از بخش ها عملکرد شرکت فراتر از برنامۀ شش ماهه به ثبت رسید.
مختار بخشیان در همین رابطه تصریح کرد: در بخش تولید آهن اسفنجی کارکنان زحمتکش واحدهای احیا مستقیم ۱ و ۲ فولاد مبارکه توانستند با تولید ۳ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۷۷۹ تن آهن اسفنجی و ۱۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۱۰۱ درصد برنامه را محقق نمایند؛ و در بخش تولید تختال نیز با تولید۳ میلیون و ۱۵۴ هزار و ۷۱ تن محصول، ۱۰۶ درصد برنامه را تحقق بخشند و رشد ۱۴ درصدی را برای شرکت به ارمغان آورند.
وی در ادامه افزود: در همین مدت همکاران جهادگر واحد نورد گرم فولادمبارکه توانستند با تولید ۲ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۴۱۱ تن کلاف گرم ۱۰۷ درصد برنامه را محقق نمایند و نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد ۲ درصدی را به ثبت برسانند.
معاون بهره برداری فولاد مبارکه با تأکید بر اینکه کارکنان ناحیۀ نورد سرد نیز همپای سایر نواحی افتخار آفریدند، اظهار داشت: در واحد تاندم میل نورد سرد با تولید ۶۵۴ هزار و ۷۲۴ تن، ۱۰۲ درصد برنامه و رشد ۱۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و در واحد تاندم دو قفسه‌ای هم با تولید ۹۷ هزار و۹۰۳ تن و تحقق ۹۸ درصدی برنامه،۴ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل به دست آمد.
وی با بیان اینکه در خط ورق گالوانیزه با تولید ۱۰۲ هزار و ۳۶۶ تن، ۱۰۳ درصد برنامه و در واحد ورق رنگی نیز با تولید
۵۴ هزار و ۹۶۵ تن، ۹۵ درصد برنامه محقق شده است، تصریح کرد: در هر یک از این بخشها به ترتیب به رشد ۴ و ۲ درصدی رسیده ایم.
بخشیان در ادامه از عملکرد خوب کارکنان احیا مستقیم مجتمع فولاد سبا خبر داد و با بیان اینکه در این بخش با ۳ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه هستیم، میزان تولید آهن اسفنجی در این خط را ۵۸۱ هزار و ۱۰۲ تن اعلام کرد.
معاون بهره برداری فولاد مبارکه در این گزارش ضمن قدردانی از عملکرد روبه رشد کارکنان ساعی و بلندهمت فولاد هرمزگان و با تأکید بر اینکه از ابتدای سال جاری در فولاد هرمزگان شاهد دستاوردها و رکوردهای کم نظیری در تولید بودهایم؛ ادامه داد: در واحد احیا مستقیم فولاد هرمزگان با ۲۹ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۷۹۹ هزار و ۳۵۴ تن آهن اسفنجی و در واحد ریختهگری این شرکت با ۳۰ درصد رشد و تولید ۶۹۲ هزار و ۲۷۱ تن فولاد خام، گام بلندی در راستای تحقق اهداف سالانه و رسیدن به ظرفیت اسمی شرکت برداشته شد.
وی در بخش پایانی سخنان خود اظهار امیدواری کرد: در سایۀ الطاف الهی و با تلاش همهجانبۀ کارکنان گروه فولاد مبارکه، اهداف سالانۀ بزرگترین گروه فولادسازی خاورمیانه محقق گردد.

بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا