تعطیلی کارخانه فولاد صدر خرم‌آباد

تعطیلی کارخانه فولاد صدر خرم‌آباد

گروه صنایع معدنی >فولاد - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: مشکل کارخانه فولاد صدر خرم‌آباد علت‌های مدیریتی دارد.

به گزارش ماین نیوز، محمدرضا صفی‌خانی اظهار کرد: متأسفانه کارخانه فولاد صدر خرم‌آباد به علل مدیریتی دچار مشکل شده است. این کارخانه با استفاده از پیمانکاری و با پرداخت دستمزد فعالیت می‌کرد که حال مدیریت آن با پیمانکار دچار اختلاف شده است.


وی با بیان اینکه مدیر کارخانه حاضر نیست که در راستای حل اختلاف اقدامی انجام دهد، ادامه داد: این واحد به بانک‌های زیادی مقروض بوده و تنها از بانک انصار 50 میلیارد تومان طلبکار است و توانایی پرداخت آن را ندارد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه هم اکنون سرمایه‌گذاری برای توسعه طرح ورود پیدا کرده که به دنبال فاینانس آن هستیم، افزود: پیمانکار معتقد است که هزینه‌های جاری بالا بوده و باید کاهش پیدا کنند اما مدیریت کارخانه برای مذاکره اقدام نمی‌کند.


وی خاطرنشان کرد: این کارخانه فعالیت خود را حدود 6 سال پیش آغاز کرده است و هم اکنون اگر این روند ادامه داشته باشد تعطیل خواهد شد. مدیریت کارخانه اعلام کرده که با دو پیمانکار جهت فعالیت کارخانه مذاکراتی داشته است.
بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا