حضور بزرگترین شرکت های داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی صنایع معدنی کرمان

حضور بزرگترین شرکت های داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی صنایع معدنی کرمان

گروه صنایع معدنی - پنجمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و همچنین سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی از 10 تا 13 تیرماه با حضور و مشارکت مطرح ترین و بزرگترین شرکت های حوزه معدنی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمان برگزار می شود.

به گزارش ماین نیوز، شرکت کنندگان در این نمایشگاه؛ آخرین دستاوردهای خود در حوزه ها و بخش های مختلف اکتشاف، استخراج، فرآوری، صادرات، سرمایه گذاری و ماشین آلات را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

پنجمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و همچنین سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی که در فضایی به وسعت بیش از هشت هزار مترمربع برگزار می شود، در واقع ویترین ویژه ای است که در آن آخرین دستاوردهای تکنولوژی های حوزه معدن و فرآوری معدنی را در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

این نمایشگاه امسال با استقبال خوب شرکت های خارجی مواجه شده است و تاکنون حضور کشورهای آلمان، کره جنوبی، چین، سوئد، ژاپن و روسیه قطعی شده است.

تکمیل زنجیره تولید برای دستیابی به محصولات و خدمات با ارزش افزوده بالاتر، دستیابی به آخرین فنآوری های نوین، افزایش تولید مواد اولیه مورد نیاز واحد های تولیدی، توسعه صنایع بالا دستی معدن و صنایع معدنی به منظور افزایش صادرات، انتقال و ارتقاء دانش و فناوری و توسعه تکنولوژی ساخت داخل با رویکرد بومی سازی، ارتقاء سطح ایمنی در معادن، تجهیز معادن و کارخانجات و رفع کمبود ماشین آلات و تجهیزات و توسعه سرمایه گذاری و رفع موانع در حوزه معدن و صنایع معدنی؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیر برگزارکننده پنجمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی گفت: در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های مختلف و بزرگ خارجی مهمترین شرکت های داخلی از جمله شرکت ملی مس ایران همراه با پیمانکاران داخلی و خارجی،مجتمع صنعتی و معدنی گل گهر همراه با پیمانکاران داخلی و خارجی، شرکت جهان فولاد سیرجان و شرکت مادر تخصصی معدن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)حضور دارند.

محمود بندرچی افزود: با توجه به پتانسیل خوب بخش های معدن،سیمان و متالورژی کشورمان بویژه استان کرمان برای جذب سرمایه گذاری؛ لذا این نمایشگاه می تواند فرصت بسیار مطلوبی جهت حضور و سرمایه گذاری در بخش های صنعتی و معدنی کشور باشد.

وی اضافه کرد: برگزاری 5 همایش و کارگاه علمی با حضور متخصصان و استادان دانشگاه¬ها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید هیئت های تجاری داخلی و خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی پنجمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری موادمعدنی و تجهیزات وابسته و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی است.

در این نمایشگاه ماشین آلات صنایع مربوط به اکتشاف، استخراج و بهره برداری، فرآوری مواد معدنی، مهندسین مشاور و پیمانکاران، تجهیزات آزمایشگاهی و زمین شناسی و اکتشاف معادن زیرزمینی، معادن روباز، محیط زیست، تجهیزات ترابری زیرزمینی، تجهیزات تولیدنیرو، تاسیسات تهویه، تجهیزات فیلتراسیون و هواساز، روانکاران صنعتی و معدنی، تجهیزات و ماشین آلات خردایش مواد معدنی، تجهیزات خطوط انتقال و توزین و فرآوری، انجمن ها و تشکل ها،ماشین آلات راهسازی، ماشین آلات سنگین، ماشین آلات حفاری، واردات و ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات ماشین آلات حضور دارند.

پنجمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری موادمعدنی و تجهیزات وابسته و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی از 10 تا 13 تیرماه هر روز از ساعت 17 (5 بعد از ظهر) الی22 (10 شب) در محل دائمینمایشگاه های بین المللی کرمان آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برگزاری این نمایشگاه با شماره 7-88346455-021 تماس گرفته و یا به وب سایت www.rastak-expo.com مراجعه نمایند.
بازگشت به شاخه اخبار معدن بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا