سمات برای نخستین بار منتشر کرد؛

معرفی کوچکترین سهامداران بورس +جدول

معرفی کوچکترین سهامداران بورس +جدول

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، برای نخستین بار فهرست کوچکترین سهامداران بازار سرمایه را منتشر کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از روابط عمومی سمات، جدیدترین آمارها نشان می دهد که در نیمه نخست امسال 110 کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

علی شفیع آبادی سه روزه از گنبدکاوس کوچکترین نوزادی است که امسال کد سهامداری خود را از سمات دریافت کرده است اما والدین آرتین سید حسینی از شمیرانات، نخستین سهام را در پنج روزگی برای این نوزاد خریداری کردند تا آرتین کوچکترین سهامدار بازار سرمایه ایران لقب گیرد.

بر اساس این گزارش، والدین هانا حسنی از تهران و حسین دهمرده از زابل با خرید سهام در ششمین روز زندگی، غلامرضا هرمزی قلیان از آبادان در هفت روزگی و معصومه ربیعی از تنکابن، منصور آقایی از کازرون، باران سادات پور مقیم از تهران، سیده مانا تاج موسوی لنگرانی از رشت، امیر علی رحیمی دلوند از تهران و رایان مهران فر از رشت در هشت روزگی برای نوزادان خود سهام از بورس یا فرابورس خریداری کردند تا در رتبه های بعدی کوچکترین سهامداران بازار سرمایه قرار گیرند.

همچنین والدین دو کودک در 4 روزگی، 9 کودک در 5 روزگی، 6 کودک در 6 روزگی، 17 کودکی در 7 روزگی، 13 کودک در 8 روزگی، 9 کودک در 9 روزگی، 3 کودک در 10 روزگی، 4 کودک در 11 روزگی، 7 کودک در 12 روزگی، 10 کودک در 13روزگی، 6 کودک در 14 روزگی و 5 کودک در 15 روزگی کدهای سهامداری خود را از شرکت سپرده گذاری مرکزی دریافت کردند.

برای دریافت فایل کوچکترین سهامداران بازار سرمایه اینجا را کلیک کنید.

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا