عضو هیأت موسس انجمن مالی اسلامی خبر داد:

کیش میزبان بزرگترین رویداد مالی و سرمایه گذاری اسلامی

کیش میزبان بزرگترین رویداد مالی و سرمایه گذاری اسلامی

اول آبان ماه سال جاری همایش مشترک انجمن مالی اسلامی ایران و موسسه بین المللی redmoney با موضوع "نقش ملی اسلامی در ثبات اقتصادی" در جزیره کیش برگزار می شود.


بنابر اعلام روابط عمومی انجمن مالی اسلامی ایران، اول آبان ماه سال جاری همایش مشترک انجمن مالی اسلامی ایران و موسسه بین المللی redmoney با موضوع "نقش ملی اسلامی در ثبات اقتصادی" در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از عصر مالی، سعید مستشار، عضو هیأت مؤسس و دبیر کمیته پذیرش انجمن مالی اسلامی برگزاری این همایش را گام نخست امضای تفاهمنامه همکاری فیمابین انجمن مالی اسلامی ایران و موسسه بین المللی redmoney که از نهادهای بین المللی فعال در حوزه مالی است دانست و گفت: در این همایش که همزمان با دومین روز از رویداد بین المللی کیش اینوکس برگزار خواهد شد، علاوه بر سخنرانی چهره های شاخص داخلی و خارجی در حوزه مالی و مالی اسلامی، دو پنل تخصصی با عناوین "نقش مالی اسلامی در حفظ پایداری در بازارهای مالی" و آخرین دستاوردها در بازار سرمایه اسلامی" برگزار می شود و سخنرانان پیرامون موضوعاتی همچون مدیریت ریسک در بازارهای مالی اسلامی، تنوع در ابزارهای مالی اسلامی، دارایی های رمزنگاری شده، صنعت فینتک و نقش مالی اسلامی صحبت می کنند.

عضو هیأت مؤسس و دبیر کمیته پذیرش انجمن مالی اسلامی همچنیـن از تفاهم انجمن با موسسه Redmoney درخصوص دوره های DBA بازار سرمایه اسلامی خبر داد و گفت براساس توافق صورت گرفته، دوره های DBA بازار سرمایه که توسط انجمن مالی اسلامی و با تائید سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار میگردد، مورد تأئید موسسه Redmoney نیز خواهد بود و گواهینامه های این دوره با تأئید مشترک انجمن مالی و موسسه مذکور، به دانش آموختگان دوره اعطا می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاع از جزئیات، محورها و سخنرانان همایش نقش مالی اسلامی در ثبات اقتصادی میتوانند به پایگاه اینترنتی انجمن به نشانی www.iaif.ir یا پایگاه اطلاع رسانی رویداد کیش اینوکس به نشانی ww.kishinvex.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است رویداد بین المللی کیش اینوکس 2018 از تاریخ 30 مهر الی 3 آبان با برگزاری بیش از 20 همایش و نشست در حوزه های مختلف و متنوع، در جزیره کیش برگزار خواهد شد. در این رویداد، سازمان ها و دستگاههایی همچون سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر ارکان بازار سرمایه، پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه ملی، بیمه مرکزی، شورای مناطق آزاد تجاری، اتاق های بازرگانی ایران و تهران، وزارت نیرو، سازمان خصوصی سازی، سازمان منطقه آزا کیش و موسسه های بین المللی مانند Capital Intelligence و Redmoney مشارکت و همکاری دارند.

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا