دکتر بهرام سبحانی، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در مراسم تودیع معارفه مدیرعامل فولادمبارکه اصفهان:

آنچه به عنوان دستاورد فولاد مبارکه به شمار می آید، حاصل تلاش خالصانه کارکنان فولاد مبارکه بوده است

آنچه به عنوان دستاورد فولاد مبارکه به شمار می آید، حاصل تلاش خالصانه کارکنان فولاد مبارکه بوده است

گروه صنایع معدنی >فولاد - هر آنچه در این 5 سال به عنوان دستاورد فولاد مبارکه به شمار می آید، حاصل تلاش خالصانه کارکنان زحمتکش فولاد مبارکه بوده و بنده کمترین نقش را داشته ام.

به گزارش ماین نیوز، هر آنچه در این 5 سال به عنوان دستاورد فولاد مبارکه به شمار می آید، حاصل تلاش خالصانه کارکنان زحمتکش فولاد مبارکه بوده و بنده کمترین نقش را داشته ام. کاهش حوادث، بهره وری نیروی کار و دارا بودن نقشه راه از جمله اقدامات فولاد مبارکه طی این سال ها بوده است.

فولاد مبارکه با دارا بودن نقشه راه تلاش کرده سهم 50 درصدی را حفظ نماید.

از ابتدای راه اندازی فولاد مبارکه تا کنون، مصرف آب در فولاد مبارکه 84 درصد کاهش داشته است و به زیر 3 لیتر در هر کیلو رسیده است و این درحالی است که ارسلورمیتال بزرگترین فولادساز جهان 8.5 مترمکعب بر تن اب مصرف می کند. بهره وری نیروی انسانی فولاد مبارکه در این 5 سال افزایش داشت در حالی که تعدیل نیرو هم نداشته ایم.

در این 5 سال 7300 میلیارد تومان در گروه فولاد مبارکه سرمایه گذاری شده است.یک پروژه بسیار بزرگ را آغاز کردیم و آن پروژه 200 میلیون متر مکعب آب از بندرعباس به اصفهان با مشارکت 7 شریک قوی است که امیدواریم مهندس عظیمیان آن را به نتیجه برساند تا زاینده رود اصفهان احیا شود.

فولاد مبارکه در این سال ها موفق به کسب رتبه 10 ورلد استیل داینامیک شده و توانست سازمان برتر دانشی آسیا شده و تندیس زرین EFQM را نیز کسب نماید.
بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا