سهامدار عمده سنگ آهنی ها : سهم های معدنی امروز به طور جدی حمایت می شوند

سهامدار عمده سنگ آهنی ها : سهم های معدنی امروز به طور جدی حمایت می شوند

دنیای معدن - ما همواره و در تمام طول سال از سهم های خود حمایت می کنیم و اکنون که بازار در حالت اصلاح قرار گرفته از طریق این صندوق بازارگردانی به حمایت خود ادامه خواهیم داد و امروز این حمایت ها بیشتر هم خواهد شد.

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات یکی از شرکت های سرمایه گذاری قدرتمند در بازار سرمایه است که سهم های ارزنده ای همچون گل گهر، چادرملو، ملی صنایع مس ایران، فولاد خراسان، توسعه معدنی و صنعتی صبانور، آهن و فولاد ارفع، کارخانجات تولیدی شهید قندی، فولاد امیر کبیر کاشان و بانک سامان را در پورتفوی خود دارد.

در شرایطی که بازار روزهای منفی و فشار فروش نسبتا زیادی را تحمل می کند لزوم حمایت سهامداران عمده از سهم های زیرمجموعه خود بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. نیاز حمایتی سهم ها توسط سهامداران عمده بحث جدیدی نیست و همیشه و در همه دوره های اصلاح و ریزش بازار بارها از آن سخن به میان آمده است.

اما این روزها که چشم انداز سودآوری شرکت ها مثبت است و شرکت ها کم کم باید گزارش های حسابرسی شده فعالیت های دوره 6 ماهه ابتدایی سال 97 را منتشر کنند اصلاح بازار کمی غیرمنطقی به نظر می رسد و بیش از هر زمان دیگری این توقع از سهامداران عمده شرکت ها وجود دارد که نقش حمایتی خود را بیش تر نشان دهند.

از زیرمجموعه هایمان حمایت می کنیم

مرتضی علی اکبری معاون مالی و اقتصادی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات درباره برنامه های حمایتی این شرکت در روزهای منفی بازار ابراز داشت: شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با مشارکت تامین سرمایه تمدن صندوق اختصاصی بازارگردانی را تاسیس کرده و هر روز اقدامات حمایتی از بازار انجام می دهد.

او اضافه کرد: این صندوق بازارگردانی همه روزه نسبت به خرید و فروش سهم ها اقدام می کند. به خصوص در روزهایی که بازار با صف خرید یا صف فروش مواجه است ، اقدامات این صندوق بازارگردانی بیشتر می شود و نقش حمایتی خود را نسبت به زیرمجموعه های شرکت به صورت پررنگ تر انجام می دهد.

وی افزود: ما همواره و در تمام طول سال از سهم های خود حمایت می کنیم و اکنون که بازار در حالت اصلاح قرار گرفته از طریق این صندوق بازارگردانی به حمایت خود ادامه خواهیم داد و امروز این حمایت ها بیشتر هم خواهد شد.

بازگشت به شاخه اخبار معدن بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا