ارزش بازار کچاد طی شهریور ماه، ۱۶.۷ درصد رشد یافت

ارزش بازار کچاد طی شهریور ماه، ۱۶.۷ درصد رشد یافت

گروه معادن >سنگ آهن - ارزش بازار شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بورس اوراق بهادار طی ماه شهریور روند افزایشی را طی کرده و در روز آخر معاملات یعنی شنبه 31 شهریور با 16.7 درصد رشد نسبت به روز ابتدایی معاملات به 139159 میلیارد ریال رسید.

به گزارش ماین نیوز، در نمودار1، ارزش بازار شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در شهریور ماه سال جاری براساس اطلاعات منتشر شده توسط مدیریت فناوری بورس تهران آورده شده است. همانطور که در نمودار1 مشاهده می‌شود، طی ماه شهریور ارزش بازار این شرکت در مجموع روندی صعودی را طی کرده است. در روز ابتدایی معاملات در ماه شهریور یعنی سوم شهریور ماه، ارزش بازار شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برابر 117585 میلیارد ریال بود. ارزش این بازار طی ماه شهریور در مجموع روندی افزایشی را طی کرد و در روز 26 شهریور ارزش این بازار به 139192 میلیارد ریال رسید که بیشترین رقم در ماه شهریور بود و نسبت به روز ابتدایی معاملات در این ماه رشد 16.7 درصدی داشت. همچنین در روز آخر معاملات در شهریورماه یعنی 31 شهریور نیز ارزش معاملات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به 139159 میلیارد ریال رسید.


نمودار 2، حجم و ارزش معاملات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی ماه شهریور را نشان می‌دهد. همانطور که در نمودار2 مشاهده می‌شود در هفته سوم این معاملات و در روز 20 شهریور حجم و ارزش معاملات این شرکت به بیشترین میزان خود در این ماه رسید. بیشترین میزان حجم معاملات برابر 38.829 بود و ارزش معاملا ت نیز به 139.5 میلیارد ریال رسید.


در روزهای بعد این بازار کاهش شاهد حجم و ارزش معاملات بود، اما از آنجاییکه قیمت معاملات افزایش داشت، از ارزش بازار چندان کاسته نشد و در روزهای پایانی ماه نیز ارزش بازار این شرکت همچنان در اوج باقی ماند.
بازگشت به شاخه اخبار معدن بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا