مدیر عامل فولاد آلیاژی ایران تغییر کرد

مدیر عامل فولاد آلیاژی ایران تغییر کرد

با حکم هیات مدیره، مهندس محمد ابراهیم قدیریان مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران شد. رئیس هیات مدیره شرکت فولاد آلیاژی ایران در مراسم معارفه مدیرعامل این شرکت، شرایط کشور را ویژه خواند و گفت: امسال یکی از سال‌های سخت اقتصادی دولت است.

 

به گزارش استیل پدیا، قیمت نفت که در بودجه 72 دلار بسته شده بود با 61 دلار چشم اندازش تعدیل شد و امروز به 5/ 31 دلار رسیده است که درآمد خالص آن 27 الی 28 دلار است.

 

طاهرنژاد همچنین با سخت و دشوار خواندن شرایط بازار فلزات گفت: کاهش رشد اقتصادی چین از دو رقمی که حدود 10 الی 11 درصد و یکسال 13 درصد بوده به 5/ 2 درصد به‌عنوان یک مصرف‌ کننده بزرگ فلز در دنیا، سبب آسیب دیدن بازار شده بنابراین در چنین شرایط سختی که بازارهای اطرافمان، بازارهای خوبی نیست و بازار داخلی مان هم به علت کمبود بودجه عمرانی شديدا كاهش يافته است، برای دولت به علت تورم تزریق منابع در شرایط فعلی خیلی مقدور نیست.

 

طاهرنژاد رسالت فروش را رسالت سنگینی معرفی کرد و گفت: ما در هیات‌مدیره تصمیم گرفتیم که یک شرکت بازرگانی ایجاد کنیم که به‌ صورت تام الاختیار بتواند با قدرت وارد بازارهای جهانی شود و محصول ما را عرضه کند، البته تا رسیدن به برنامه یک مقدار زمان نياز داریم.

 

وی گفت: فروش در حال حاضر یک هنر است که علاوه بر تخصص و تجربه نیاز به هنرمندی خاص دارد که بتوانیم در میان این رقابت سخت و سنگین و فشرده جایی در بازار جهان برای خودمان باز کنیم و من امیدوارم با همراهی و هماهنگی کاملی که در هیات‌مدیره وجود دارد و همچنین همراهی صاحبان سهام (سرمایه‌گذاری غدیر، سهام عدالت/ ایمیدرو و صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد) بتوانیم گام‌های بلندی برداریم و این بنگاه ارزشمند را به جایگاه واقعی که مورد انتظار هست، برسانیم.

 

محمد ابراهيم قديريان، مدیرعامل جدید شرکت فولاد آلیاژی ایران در سال 1359 از پلي تکنيک آکسفورد انگلستان با مدرک ليسانس مهندسي عمومی فارغ‌التحصیل شد و در سال 1361 به استخدام فولاد مبارکه در آمد و به مدت 30 سال برای این شرکت در بخش‌های مختلف و حتی فرامرزی در ایتالیا و ژاپن نیز فعالیت داشته و از سال 1390 نیز به‌عنوان مشاور طرح‌های فولادی در پروژه‌هاي مختلف مشغول به فعالیت بوده است.


استیل پدیا | مرجع خبر و تحلیل صنعت فولاد ایران و جهان

بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران