رکور توسط یک خریدار ترک ایجاد شد

تثبیت شرایط برای میلگرد صادراتی ترکیه

تثبیت شرایط برای میلگرد صادراتی ترکیه

شرایط برای میلگرد صادراتی ترکیه هم ثابت بود زیرا بازار در رکود بسر می برد . گرچه فعالان بازار منتظر کاهش بیشتر صادرات تحت تأثیر شرایط موجود ، در هفته آینده هستند . میلگرد صادراتی ترکیه 330 دلار FOB ترکیه بود .

 

به گزارش استیل پدیا، آخرین فروش های گزارش شده در بازار به امارات متحده عربی و با قیمت 340 دلار CFR معادل 330 دلار FOB بوده است . یک تاجر انگلیسی گفت : این قیمت ها برای بازار مصر خیلی بالا بود او 5 تا 7 دلار کاهش را از قیمت 330 دلار پیش بینی نموده بود .

 

یک تاجر دیگر اروپائی گفت : تغییر کوچکی در بازار بوجود آمد و رنج قیمت 330 تا 335 دلار برای صادرات محدود شد . او افزود : این کاهش قیمت آرزوی خریدارن مصری بود و به احتمال زیاد در هفته آینده در بازار حضور پر رنگی خواهند داشت .

 

این شرایط رکود توسط یک خریدار ترک ایجاد شد ، او عنوان نمود قیمت 330 دلار برای فروش به امارات خیلی مناسب نیست و قیمت 325 دلار FOB سطح قیمتی واقعی تری است . او همچنین گفت : قیمت های میلگرد بیش از این کاهش می یابد او می افزاید : کلیه سفارشات خود برای ماه دسامبر به بازار داخلی را با قیمتی بالاتر تکمیل نموده است .

 

منابع مرتبط با بازار قراضه از این تثبیت قیمت ها استقبال کرده اند . یک نمایندگی قراضه اروپا در ترکیه  قیمت های میلگرد را هنوز در قیمت در 330 تا 335 دلار حفظ کرده است .   


استیل پدیا | مرجع خبر و تحلیل صنعت فولاد ایران و جهان

بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران