همایش و کنفرانس های داخلی

نخستین کنفرانس آهن و فولاد متال بولتن 23 تا 25 شهریور در جزیره کیش

نخستین کنفرانس آهن و فولاد متال بولتن 23 تا 25 شهریور در جزیره کیش

نخستین کنفرانس «آهن و فولاد متال بولتن در ایران»،‌ با حضور شرکت های معتبر جهان و ایران، 23 تا 25 شهریور ماه جاری در جزیره کیش برگزار می شود.

 

در این کنفرانس که در مرکز همایش های جزیره کیش برگزار خواهد شد مدیران و کارشناسان داخلی و بین المللی، موضوع ایران و جذابیت های سرمایه گذاری در حوزه آهن و فولاد را در دوران پسا تحریم، بررسی می کنند.

 
همزمان با برگزاری این کنفرانس، نمایشگاه بین المللی با هدف ارایه جدیدترین دستاوردهای نرم افزاری و سخت افزاری در بخش آهن و فولاد برای مخاطبان برپا می شود.

 
فولاد ایران،‌ موضوع نخستین نشست این گردهمایی بین المللی در صبح روز افتتاحیه در سه شنبه 23 شهریور خواهد بود. در دو روز نخست،‌ در مجموع 6 نشست با حضور مدیران ارشد شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود که شامل فولاد ایران،‌ فولاد در جهان و بهترین شیوه های اجرایی،‌ لغو تحریم ها و روابط کاری و تجاری با ایران،‌ سرمایه گذاری و تامین مالی، اطلاعات دقیق و جامع درباره صنایع سنگ آهن ایران و فناوری- بهبود راندمان است.

 
موسسه بین المللی متال بولتن از 102 سال قبل فعالیت خود را در بخش فلزات آهنی و غیرآهنی و بازارهای این بخش با انتشار مجله ای به همین نام آغاز کرد و پس از آن فعالیت های خود را با برگزاری کنفرانس های بین المللی توسعه داد. این موسسه در حال حاضر سالانه بیش از 60 همایش در سراسر جهان برگزار می کند. متال بولتن همایش هایی با موضوعات مربوط به ایران را در خارج کشور از جمله در کشورهای حاشیه خلیج فارس برگزار کرده است و اخیرا پس از پیگیری های مستمر مقامات ایرانی از جمله رییس هیات عامل ایمیدرو قرار شد همایش سال 2015 را در جزیره کیش برگزاری کند.

 

اطلاعات بیشتر درباره همایش 14 تا 16 سپتامبر متال بولتن در جزیره کیش در وب سایت Metal Bulletin Events


فایل کاتالوگ فارسی

 

فایل کاتالوگ انگلیسی


استیل پدیا | مرجع خبر و تحلیل صنعت فولاد ایران و جهان

بازگشت به شاخه همایش و کنفرانس های داخلی بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران