محدودیت سهمیه کلاف ورق گرم در بازار داخلی ترکیه

محدودیت سهمیه کلاف ورق گرم در بازار داخلی ترکیه

تقاضای خرید کلاف ورق گرم از CIS در بازار ترکیه بالاست چرا که خریداران در دور قبلی خرید به دلیل محدود بودن سهمیه‌های فروش نتوانستند محصول مورد نیاز خود را تامین نمایند.

 

به نقل از متال اکسپرت، بازار کلاف ورق گرم ترکیه در شرایط کنونی فعال است و خریدارنی که ذخیره کافی در انبارها ندارند، به دنبال یافتن محصولات داخلی و وارداتی برای تامین نیاز خود هستند. فروش‌های موفق صادراتی کلاف ورق گرم نیز مزید بر علت شده است. تامین کنندگان کلاف ورق گرم در این شرایط با افزایش قیمت‌های پیشنهادی بازار را محک می‌زنند.
پس از چند دور افزایش قیمت در آخرین معاملات کلاف ورق گرم در محدوده ۵۸۰ تا ۵۹۰ دلار تحویل کارخانه مبدا و بارگیری در ماه آگوست به فروش رسید. ذخایر کلاف ورق گرم نوردکارها پایین می‌باشد و درخواستهای خرید آنها افزایش یافته است. پیشنهادهای جدید فروش فولادسازان در محدوده ۶۱۰ تا ۶۱۵ دلار تحویل کارخانه مبدا است اما حاضر به پذیرش ۶۰۰ تا ۶۰۵ دلار نیز هستند.
تقاضای خرید کلاف ورق گرم از CIS نیز در بازار ترکیه بالاست چرا که خریداران در دور قبلی خرید به دلیل محدود بودن سهمیه‌های فروش نتوانستند محصول مورد نیاز خود را تامین نمایند. شرکت NLMK روسیه که تناژ چندانی برای عرضه به بازار نداشت عمدتاً ۵۸۰ دلار CFR پیشنهاد می‌دهد و محموله‌های کوچک نیز به قیمت ۵۸۵ دلار CFR به فروش رسیده است.
شرکت METINVEST اوکراین محصول خود را در محدوده ۵۷۰ تا ۵۷۵ دلار CFR عرضه کرد که البته به نظر می‌رسد در زمان مذاکره تخفیف‌هایی ارایه کند.
عامل حمایتی دیگر بهای کلاف ورق گرم در ترکیه فروش‌های صادراتی مطلوب به اروپا است که برای محموله2های تناژ متوسط در محدوده ۵۷۰ تا ۵۸۵ دلار FOB به اسپانیا و آلمان بوده است. پیشنهاد فروش جدید صادر کننده‌های ترکیه به این بازار ۵۹۰ تا ۶۰۰ دلار FOB می‌باشد.

 

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا