مدیرعامل کارگزاری بانک سپه:

کاهش هزینه و زمان در یافتن ایده نو مزیت فین استارز است

کاهش هزینه و زمان در یافتن ایده نو مزیت فین استارز است

سید ابراهیم عنایت با اشاره به اینکه در رویداد فین‌استارز می‌توانیم با تک تک استارت‌آپ‌ها آشنا شویم، اظهار کرد: در این رویداد آمده‌ایم تا روی ایده‌ها و استارت‌آپ‌هایی که در راستای برنامه ما هستند، سرمایه‌گذاری کنیم.


مدیرعامل کارگزاری بانک سپه در حاشیه رویداد فین استارز2018 با تاکید بر افزایش چشمگیر کیفیت برگزاری این رویدا د در سال جاری، اظهار کرد: ما فرصت‌ آشنایی با ایده‌های نو در کشور را نداریم؛ چرا که آشنایی با استارت‌آپ‌هایی که فعالیت آن‌ها در حوزه فین‌تک است هم وقت گیر و هم پرهزینه است، اما فین‌استارز این مشکل را رفع کرده و فرصت آشنایی سرمایه گذاران با ایده‌های جدید و خلاقانه را فراهم کرده است.
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سید ابراهیم عنایت با اشاره به اینکه در رویداد فین‌استارز می‌توانیم با تک تک استارت‌آپ‌ها آشنا شویم، اظهار کرد: در این رویداد آمده‌ایم تا روی ایده‌ها و استارت‌آپ‌هایی که در راستای برنامه ما هستند، سرمایه‌گذاری کنیم.
وی تصریح کرد: گروه مالی کارگزاری بانک سپه امیدوار است که با حضور در نمایشگاه فاینکس 2018 با شرکت‌های استارت‌آپ آشنا شود؛ فرابورس ایران، فرصتی را برای دیدار سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌های فین‌تکی فراهم کرده است و امسال، فین‌استارز 2018 بسیار باکیفیت‌تر از دوره‌های گذشته برگزار شده و قابل مقایسه نیست.
مدیرعامل کارگزاری بانک سپه با اشاره به شناسایی استارت‌آپ‌هایی که هم‌راستا با اهداف استراتژیک تعریف شده این کارگزاری هستند، گفت: مذاکرات خود با این استارت‌‌آپ‌ها را از فین‌استارز آغاز می‌کنیم؛ امید است سرمایه گذاری مناسبی داشته باشیم که در راستای منافع کشور باشد و هم صنایع و اشتغال جدید ایجاد کنند؛ از این طریق گروه ما هم می‌تواند سودآوری مناسبی برای سهام داران خود در بورس داشته باشد.

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا