در نشست ‌همفکری فرابورس با حسابرسان معتمد سازمان بورس عنوان شد:

لزوم همراهی فناوری با خرد جمعی

لزوم همراهی فناوری با خرد جمعی

سیدعلی حسینی با تاکید بر اینکه نوآوری به تخصیص بهینه منابع و در نتیجه سلامت اقتصادی می‌انجامد، افزود: با توجه به لزوم ارائه آمار به موقع از سوی حسابرسان، نیاز به نوآوری و استفاده بیشتر از فناوری‌های مالی در این حوزه احساس می‌شود.

مدیرعامل بورس انرژی در نشست ‌همفکری فرابورس با حسابرسان معتمد سازمان بورس با بیان اینکه تکنولوژی به تنهایی راهگشا نیست، گفت: باید این فناوری با خرد جمعی همراه شود و ما به شدت به همراهی این دو در کشور نیاز داریم.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سیدعلی حسینی با تاکید بر اینکه نوآوری به تخصیص بهینه منابع و در نتیجه سلامت اقتصادی می‌انجامد، افزود: با توجه به لزوم ارائه آمار به موقع از سوی حسابرسان، نیاز به نوآوری و استفاده بیشتر از فناوری‌های مالی در این حوزه احساس می‌شود.

ندا بشیری، سرپرست ابزارهای نوین مالی فرابورس در نشست هم‌اندیشی با موسسات حسابرسی معتمد سازمان بورس دو تکنولوژی حوزه فین‌تک که بیشترین جایگاه را در میان جامعه حسابداران کسب کرده‌است، حسابداری ابری (Cloud Accounting) و زنجیره بلوکی (Blockchain) عنوان کرد.

وی گفت: با توجه به فراگیر شدن اینترنت در تمامی ابعاد زندگی شخصی و حرفه‌ای انقلاب فراگیر تکنولوژی «ابر» و «زنجیره بلوکی» دور از ذهن نیست و به دلیل مزیت‌های امنیت و اطمینان بالای این دو تکنولوژی، به نظر می‌رسد به زودی شاهد سلطه این فناوری‌ها در حوزه حسابداری و حسابرسی خواهیم بود.

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا