مدیرعامل کارگزاری بانک سپه عنوان کرد:

ضرورت بازار سرمایه، سهامداری با نگاه بلند مدت

ضرورت بازار سرمایه، سهامداری با نگاه بلند مدت

دانش آموخته «مدیریت بازرگانی – مالی» مقطع دکتری دانشگاه استرلینگ بریتانیا درباره وضعیت حال حاضر بورس گفت :‌ اگر مشکل خاصی در دو حوزه سیاسی و اقتصادی پیش نیاید روند حرکتی بورس و معاملات مثبت خواهد بود.


مدیرعامل کارگزاری بانک سپه گفت سهامداران نباید خود را اسیر موج های احساسی خرید و فروش در بورس کنند چرا که در این صورت با ضرر و زیان در بازار سهام مواجه می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایبنا، سید ابراهیم عنایت افزود: فعالان بازار سهام برای سرمایه گذاری در بورس و خرید و فروش سهام باید قطعا با نگاه بلندمدت در تالار شیشه ای فعال باشند؛ چراکه سرمایه گذاری های کوتاه مدت مخاطره آفرین است و این گونه سهامداران در این فضا متضرر می شوند.

چشم انداز بازار سهام

وی درباره وضعیت حال حاضر بورس گفت:‌ اگر مشکل خاصی در دو حوزه سیاسی و اقتصادی پیش نیاید روند حرکتی بورس و معاملات مثبت خواهد بود.

مدیرعامل کارگزاری بانک سپه در ادامه افزود: ایجاد امیدواری های تازه در بازار سهام که همراه با کاهش قیمت ها صورت گرفته یکی از دلایل متعادل شدن بورس بوده و همین عامل باعث شده تا سرمایه گذاران با چشم انداز های مثبتی روبرو شوند.

وی در خصوص تاثیر بودجه سال ۹۷ در بازار سرمایه معتقد است:‌ در همه کشورهای دنیا بودجه تاثیر مستقیمی در بورس دارد و در ایران نیز این امر مصداق دارد. در عین حال اگر اهداف دولت در بودجه سال آینده و در بخش مالیات ها به سمت تقویت مالیات ها ی مستقیم هدایت شود می توان شاهد توسعه و توزیع مناسب تر منابع در همه حوزه های تولیدی و خدماتی باشیم که در این میان بازار سرمایه نیز منتفع می شود و به رونق این بازار کمک خواهد کرد.

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا