سبحانی خبر داد: به ذوب آهن کمک می کنیم اما نه از طریق خرید سهام این شرکت/ ماجرای قراردادی که با SMS به امضا رسید!

سبحانی خبر داد: به ذوب آهن کمک می کنیم اما نه از طریق خرید سهام این شرکت/ ماجرای قراردادی که با SMS به امضا رسید!

دنیای معدن - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برنامه ای برای خرید سهام شرکت ذوب آهن اصفهان نداریم.

بهرام سبحانی درباره اظهارات اخیر برخی نمایندگان مجلس مبنی بر برنامه فولاد مبارکه برای خرید سهام ذوب آهن با وجود تکذیب چند باره وی عنوان کرد: حتی وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این باره صحبت هایی داشتند مبنی بر اینکه ما در این زمینه ورود داشته باشیم. در حال حاضر در این باره برنامه ای نداریم و در حال بررسی هستیم. البته بنده بارها گفته ام اگر شرکت ذوب آهن کمک بخواهد ما کمک خواهیم کرد تا مسائل آن حل شود و این کمک صرفا به معنای خرید سهام نیست.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت از مذاکرات انجام شده برای خرید فولاد اکسین، اظهار کرد: اتفاق جدیدی در این باره رخ نداده و همچنان در حال مذاکره و برگزاری جلسات هستیم. تاکنون توافقی حاصل نشده است.

سبحانی در پاسخ به اینکه نظر شما درباره اظهارنظر استاندار خوزستان که می گوید باید سهام فولاد اکسین به یک شرکت خاص واگذار شود، چیست؟ بیان کرد: بهتر است از خودشان در این باره سوال کنید.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اجرای طرح توسعه فولاد هرمزگان و قراردادی که با SMS به امضا رسیده است، افزود: قرارداد این طرح توسعه امضا شده و در مراحل تهیه فاینانس قرار دارد. فاینانس این قرارداد از طریق ایتالیا و در قالب بسته 5 میلیارد یورویی و با بیمه ساچه تامین می شود.

بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا