جلالی در گفت‌وگو با ماین نیوز خبر داد:

حضور بیش از ۵۰۰ شرکت و نام تجاری داخلی و خارجی در چهاردهمین نمایشگاه ایران متافو

حضور بیش از ۵۰۰ شرکت و نام تجاری داخلی و خارجی در چهاردهمین نمایشگاه ایران متافو

گروه معادن - رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران متافو از حضور هیات‌های خارجی در روز دوم چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو خبر داد.

عبدالکریم جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ماین نیوز درباره حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو گفت: بالغ بر 300 شرکت داخلی و 200 شرکت و نام تجاری خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی با اشاره حوزه‌هایی که این شرکت‌ها در آن فعال هستند، اضافه کرد: حوزه‌های متالوژی همچون فولاد، فلزات غیرآهنی و آلومینیوم، کوره‌های صنعتی، نسوز‌ها، پروژه‌های معدنی و صنایع معدنی، ریخته‌گری و دایکست، آهن‌کاری و ماشین‌سازی و صنایع وابسته از موضوعاتی است که شرکت‌های مربوط به آنها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

جلالی درباره کارگاه‌های آموزشی که در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو برگزار می‌شود، تصریح کرد: حدود 10 کارگاه آموزشی در حوزه معرفی تکنولوژی‌های جدیدی که در زمینه‌های مرتبط با صنایع مختلف وجود دارد، در حاشیه نمایشگاه برگزار می‌شود.

مجری نمایشگاه ایران متافو با اشاره به حضور هیات‌های خارجی اضافه کرد: هیات‌های خارجی براساس برنامه‌ریزی‌هایی که از سوی رایزن‌های محترم بازرگانی ایران در خارج از کشور انجام می‌شود، به این نمایشگاه می‌آیند. امیدوار هستیم روز دوم نمایشگاه بتوانیم میزبان هیات‌ها باشیم.

به گزارش ماین نیوز، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو از 13 تا 16 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

گفت‌وگو از محمدجواد به‌آبادی
بازگشت به شاخه اخبار معدن بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا