آخرین وضعیت واگذاری و پرداخت معوقات کارگران گروه ملی فولاد

آخرین وضعیت واگذاری و پرداخت معوقات کارگران گروه ملی فولاد

دنیای معدن - نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری بحث واگذاری گروه ملی فولاد ایران، گفت: امیدواریم اقدامی انجام گیرد تا گروه ملی فولاد ایران بتواند فعالیت، پویایی و تولید خود را بدون هیچ مشکلی ادامه دهد و مشکلات کارگران و کارکنان این شرکت نیز حل شود.

همایون یوسفی، اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده و پولی که از بانک ملی مرکز به گروه ملی داده شد، بخشی از معوقات پرسنل و کارگران گروه ملی فولاد ایران پرداخت شد.

وی افزود: از طریق وزارت امور اقتصاد و دارایی در حال پیگیری بحث واگذاری شرکت هستیم تا این کار با نظارت کامل انجام شود. در این زمینه همچنین مساله واگذاری را از طریق قوه قضاییه و سازمان بازرسی نیز پیگیری می کنیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم اقدامی انجام گیرد تا گروه ملی فولاد ایران بتواند فعالیت، پویایی و تولید خود را بدون هیچ مشکلی ادامه دهد و مشکلات کارگران و کارکنان این شرکت نیز حل شود.

یوسفی با اشاره به این که از طریق مراجع مختلف پیگیر حل مشکلات گروه ملی فولاد ایران هستیم، اظهار کرد: مزایده ای برای واگذاری گروه ملی فولاد برگزار شده است تا متقاضیانی که قصد خرید کارخانه را دارند، مطلع شوند. در این زمینه ظاهرا یکی از متقاضیان، شرکت فولاد خوزستان است اما طبق قوانین هر متقاضی که برنده مزایده شود، کارخانه به آن واگذار می شود.

وی خاطرنشان کرد: معوقات کارگران و کارکانان گروه ملی بسیار زیاد بود اما اخیرا با پول هایی که از سوی بانک ملی پرداخت شد، بخشی از مطالبات پرداخت شده است و امیدواریم کارخانه به هرکسی که واگذار می شود نسبت به بهبود شرایط اقدام کند.

انتهای پیام

بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا