سمات اعلام کرد:

پرداخت بیش از ۱۵ هزار و ۴۷۴ میلیارد ریال انواع سود به سرمایه گذاران

پرداخت بیش از ۱۵ هزار و ۴۷۴ میلیارد ریال انواع سود به سرمایه گذاران

در معاملات هفته گذشته فرابورس ایران تعداد 7،169 نفر با استفاده از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند.

 

معاونت عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی درهفته گذشته بیش از 15هزار و 474 میلیارد و 881میلیون ریال انواع سود به 2،456سرمایه گذار پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از روابط عمومی سمات، معاونت عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی در هفته گذشته، تعداد 84 مورد اصلاح مشخصات انجام شد.

همچنین در هفته گذشته 5،752 کد حقیقی و 251 کد حقوقی ایجاد شد تا تعداد کد های ایجاد شده تا کنون به رقم بیش ار 9 میلیون و 500 هزار کد برسد.

بر اساس این گزارش، در معاملات هفته گذشته فرابورس ایران تعداد 7،169 نفر با استفاده از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند.

حجم معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن در هفته منتهی به 17 شهریور بیش از421،572هزار برگه اوراق بود.

معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن از سال 89 در شرکت فرابورس ایران آغاز شده است که هم اکنون بیش از 20 نماد حق تقدم تسهیلات مسکن در این شرکت معامله می شود.

براساس بخشنامه بانک مسکن، نرخ سود تسهیلات خرید خانه، فروش اقساطی و جعاله تعمیر مسکن از 18.5به 17.5 درصد کاهش یافته و مدت زمان باز پرداخت تعیین شده است.

سقف فردی تسهیلات خرید از محل گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در تهران ۶۰۰ میلیون ریال، در مراکز استانها و شهرهای بالای 200 هزار نفر500 میلیون ریال و سایر مناطق شهری ۴۰۰ میلیون ریال است

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا