مردم با صرفه جویی در مصرف گاز مانع باج خواهی ترکمنستان می شوند

مردم با صرفه جویی در مصرف گاز مانع باج خواهی ترکمنستان می شوند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون تردید مردم ایران که در جنگ تحمیلی هشت ساله، با همه قوا به میدان آمدند، به خوبی به کمپین ملی و مردی برای صرفه جویی در مصرف سوخت پاسخ مثبت خواهند داد و با صرفه جویی، بدعهدی ترکمنستان را بی تاثیر می‎کنند.

 

غلامعلی جعفرزاده امین آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، به موضوع قطع گاز وارداتی ترکمنستان به ایران اشاره و عنوان کرد: متاسفانه چنین اتفاقی در سال ٨٦ نیز رخ داد و ایران مجبور شد قیمت گاز وارداتی از ترکمنستان را با افزایش چند برابری پرداخت کند.
وی ادامه داد: تکرار این اتفاق نشانگر آن است که ترکمنستان نوعی زیاده خواهی را در پیش گرفته است و در شرایطی خاص به‌ویژه فصل سرما، چنین تصمیم‌هایی را اتخاذ می‌کند.
ایمن آبادی با بیان این که در سال ٨٦ نباید به باج خواهی ترکمنستان پاسخ مثبت داده می‌شد، گفت: مردم ایران باید در این باره وارد عرصه شوند و با صرفه جویی در مصرف گاز به این زیاده خواهی پاسخ دهند.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: بدون تردید مردم ایران که در جنگ تحمیلی هشت ساله، با تمام قوا به میدان آمدند، به کمپین «٢ درجه کاهش دما» پاسخ مثبت خواهند داد و با صرفه جویی، بدعهدی ترکمنستان را بی تاثیر خواهند کرد.

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا