امروز صورت می گیرد:

آلومینیوم و فولاد روی تابلوی عرضه محصولات صنعتی و معدنی

آلومینیوم و فولاد روی تابلوی عرضه محصولات صنعتی و معدنی

گروه صنایع معدنی >فولاد - تالار محصولات صنعتی ومعدنی وبورس کالای ایران امروز ۵ خرداد ماه، شاهد عرضه ۶۰ هزار و ۷۶۰ تن آلومینیوم و فولاد است.

به گزارش ماین نیوز، طی این روز و در تالار مذکور۲۰ هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی ۹۹.۸ شرکت ایرالکو، ۴۰ تن شمش آلیاژی شرکت آلیاژ و ریخته گری فن آوری ذوب گلپایگان ،۲۰ هزار و ۲۲۰ تن سبد میلگرد و تیرآن شرکت ذوب آهن اصفهان، ۲۰ هزار تن تختالc شرکت فولاد خوزستان و ۱۲ کیلوگرم شمش طلای معدن زرشوران عرضه می شود.

بر اساس این گزارش، ۲۲ هزار و ۶۰۰ تن انواع قیر شرکت مهندسی قیر و آسفالت غرب، آران نفت ارس، بام گام عایق ارومیه ،پویندگان فن و تجارت بین الملل، توسعه نفت هرمزان، صنعت قیر هرمزگان، کیمیا قیر جی و یک هزار و ۵۰۰ تن لوب کات سنگین شرکت پالایش نفت بندرعباس در تالار صادراتی عرضه می شود.
علاوه بر این تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۵۰ هزار و ۵۳۲ تن انواع کالا شامل قیر، وکیوم باتوم، لوب کات و مواد شیمیایی را تجربه می کند.
همچنین۵ هزار و ۷۰۰ تن گندم دوروم، شکر سفید و جو دامی در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران عرضه می شود علاوه بر این ۴۱۷ تن جو دامی استان خوزستان نیز در قالب طرح قیمت تضمینی به قیمت ۶ هزار و ۸۰۰ ریال در هر کیلوگرم در این تالار روی تابلوی عرضه می رود.
بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا