عرضه اولیه سهام سرمایه‌گذاری مسکن الوند با کشف قیمت 220 تومانی

عرضه اولیه سهام سرمایه‌گذاری مسکن الوند با کشف قیمت 220 تومانی

شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند با 300 میلیارد ریال سرمایه، از 7 فروردین امسال به عنوان پنجاه و پنجمین شرکت در بازار اول فرابورس ایران و در گروه انبوه‌سازی، املاک و مستغلات درج نماد شده است.

 

دومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با کشف قیمت 2200 ریالی هر سهم"ثالوند" در بازار اول فرابورس ایران رقم خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) ، 30 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند امروز  4 خرداد نخستین بار در بازار اول فرابورس ایران عرضه ‌شد.

امروز همزمان با عرضه اولیه 10 درصد سهام سرمایه‌گذاری مسکن الوند، دومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در فرابورس ایران رقم ‌خورد.

در عرضه اولیه "ثالوند" 18 میلیون سهم به کشف قیمت و 12 میلیون سهم به معامله‌گران آنلاین اختصاص داده شده است. در عین حال، محدودیت خرید هر کارگزاری به همراه تمامی شعب نیز 100 هزار سهم بوده و هر صندوق سرمایه گذاری مشترک و قابل معامله نیز می‌تواند تا سقف 73 هزار سهم این شرکت را خریداری کند.

بر اساس این گزارش، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند با 300 میلیارد ریال سرمایه، از 7 فروردین امسال به عنوان پنجاه و پنجمین شرکت در بازار اول فرابورس ایران و در گروه انبوه‌سازی، املاک و مستغلات درج نماد شده است.

این شرکت که در سال 1369 با هدف احـداث واحدهای مسکونی بـه صورت انبوه تشکیل شده، تاکنون تعداد 4123 واحد مسکونی، اداری و تجاری در کوی الهیه اراک، قم و همدان ساخته و اقدام به مطالعه و اجرای ساخت حدود 500 واحد مسکونی آپارتمانی به روش قالب تونلی نیز در سال 1387 کرده است.

 
بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا