ماین نیوز گزارش می‌دهد:

حضور بهرام سبحانی در کنفرانس فولاد نیویورک+جزئیات

حضور بهرام سبحانی در کنفرانس فولاد نیویورک+جزئیات

گروه صنایع معدنی >فولاد - سی و یکمین کنفرانس استراتژی‌های موفقیت فولاد 13 تا 15 ژوئن 2016 (24 تا 26 خرداد 95) در نیویورک توسط موسسه امریکن متال مارکت وابسته به متال بولتن برگزار می‌شود که نام بهرام سبحانی، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز در بین سخنرانان این کنفرانس به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرنگار ماین نیوز، این کنفرانس پیرامون استراتژی‌های موفقیت در صنعت فولاد خواهد بود که در آمریکای شمالی برگزار می‌شود و بیش از 30 سال از برگزاری این کنفرانس می‌گذرد.

طی 30 سال برگزاری این کنفرانس بسیاری از بزرگترین فعالان صنعت فولاد جهان در این رویداد حضور داشته و به بحث و گفت‌وگو در مورد موضوعات مختلف پرداخته‌اند.

از جمله افراد و فعالانی که در این کنفرانس حضور خواهند داشت می‌توان به تولیدکنندگان فولاد، تجار فولاد و مواد اولیه، تولیدکنندگان سنگ آهن، ارائه‌دهندگان تکنولوژی، شرکت‌های لجستیک، تحلیلگران و مشاوران، توزیع‌کنندگان، خودروسازان و مصرف‌کنندگان محصولات تولیدی، شرکت‌های ساختمانی، تامین‌کنندگان ضایعات و بانک‌ها و سرمایه‌گذاران اشاره کرد.

مباحثی که در این کفرانس به آنها پرداخته خواهد شد شامل بررسی آینده تولید فولاد، فناوری‌های نو در آینده برای تولید فولاد، ایده‌های کارخانه‌های جدید برای تولید فولادهای با ارزش افزوده بالا، پیامدهای مقررات اخیر فدرال بر حمل و نقل جاده‌ای، زیرساخت‌ها و بازسازی آنها، ابزارهای موجود برای کاهش مصرف انرژی و تغییرات ایجاد شده در الگوهای تجاری در سال 2016 هستند.

همچنین بررسی زمان و نحوه تاثیر اقدامات چین بر کاهش ظرفیت تولید بر بازار و نیز زمانی که می‌توان انتظار کاهش صادرات فولاد چین را داشت و اینکه آیا تمامی مناطق و بخش‌ها می‌توانند تصویر خوشبینانه‌ای از این وضعیت را داشته باشند، از دیگر موضوعاتی است که طی سه روز کنفرانس به آنها پرداخته خواهد شد.

علاوه بر موضوعات مذکور، آسیب تقاضای فولاد از قوی شدن دلار و بررسی کاهش ظرفیت و صادرات فولاد چین ظرف 5 سال آینده و نیز برخی مسائل دیگر در روز پایانی بررسی خواهند شد.

از جمله سخنرانان کلیدی این کنفرانس می‌توان به ماریو لانگی رئیس و مدیرعامل شرکت فولاد آمریکا، جان جی فریولا رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت نوکور، راجر کی نیوپورت مدیرعامل شرکت فولاد ای کی، دیو استیکلر مدیرعامل شرکت فولاد بیگ ریور، آندره گردائو یوهان پیتر مدیرعامل شرکت گردائو، پیتر کمپو مدیر شرکت شمال آمریکا گردائو، دکتر اندری لاپتف مدیر استراتژی شرکت سورستال، آنتونیو مارسگالیا رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مارسگالیا و همچنین بهرام سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان اشاره کرد.

همچنین بهرام سبحانی، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار ماین نیوز حضور خود به عنوان سخنران در سی و یکمین کنفرانس استراتژی‌های موفقیت فولاد در نیوریورک را تائید کرد.

سبحانی قرار است در پانل یک (Panel I) این کنفرانس به همراه چهره‌هایی مانند ادوین باسون مدیرکل انجمن جهانی فولاد، کازوئو مایک فوجیساوا از جی اف یی استیل کورپوریشن، دکتر اندری لاپتف از سورستال، جان لیختن اشتاین از آکسنچر و آنتونیو مارسگالیا از شرکت فولاد مارسگالیا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود بپردازد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره سی و یکمین کنفرانس استراتژی‌های موفقیت فولاد اینجا کلیک نمایید.
بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا