سفیر جمهوری لهستان در ایران:

تعاملات لهستان به سطح استان های ایران رسیده است

تعاملات لهستان به سطح استان های ایران رسیده است

مشهد- سفیر جمهوری لهستان در ایران با ابراز امیدواری از گسترش روابط بین شرکت های بازرگانی استان خراسان و کشور لهستان گفت: تعاملات لهستان به سطح استان های ایران رسیده است.

«یولیوش گولیو» شامگاه یکشنبه در دومین همایش مشترک اقتصادی تجاری استان خراسان رضوی –جمهوری اسلامی ایران با جمهوری لهستان در محل استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: رسیدن مذاکرات بین دو کشور لهستان و ایران از سطح مرکزی و کشوری به سطح استانی نکته بسیار مهمی است و آنچه مهم است ارتباط با اشخاص خاص است و این ارتباط تنها به دولت ها ختم نمی شود.

سفیر جمهوری لهستان در ایران با ابراز امیدواری از گسترش روابط بین شرکت های بازرگانی استان خراسان و کشور لهستان گفت: امیدواریم این دیدار شروع مسیری طولانی در جهت رضایت هر دو طرف باشد.

ایران وارد دور جدید روابط با لهستان شده است

در ادامه این نشست رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور اظهار کرد: دور جدید روابط ایران و لهستان از سال ۲۰۱۳ آغاز شد و در این مدت ۱۳ هیئت ایرانی به لهستان اعزام شده و هشت هیئت لهستانی وارد ایران شده اند.

غلامعباس ارباب خالص با اشاره به همکاری های فرهنگی، اقتصادی و پزشکی ایران و لهستان، بیان کرد: امیدواریم این دیدار فعالیت های اقتصادی هر دو کشور را وارد مراحل جدیدی کند.

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا