عرضه ۲۰۰ هزار تن محصولات فولادی شرکت فولاد خوزستان

عرضه ۲۰۰ هزار تن محصولات فولادی شرکت فولاد خوزستان

دنیای معدن - روز یکشنبه ۱۳ دی ماه، شرکت فولاد خوزستان با ۲۰۰ هزار تن انواع محصولات فولادی در بورس کالای ایران حضور می یابد.

در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۸۰ هزار تن تختال C شرکت فولاد خوزستان، با قیمت پایه ۱۱ هزار و ۵۰۰ ریال و به صورت سلف روی تابلوی عرضه می رود. این شرکت همچنین، ۲۰ هزار تن شمش بلوم را با قیمت پایه ۱۱ هزار و ۵۰۰ ریال روانه تالارمعاملات می کند. دیگر عرضه فولادی این روز، شامل ۲۲۰ تن سبد میلگرد A۳-۱۰-۳۲ و ۲۵۰ تن سبد میلگرد طول کوتاه A۳-۱۲-۳۲ شرکت فولاد آذربایجان است.
شایان ذکر است، در این روز و در گروه مس، ۱۵۰۰ تن مس کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران، با قیمت پایه ۱۶۷ هزار و ۷۰۶ ریال راهی تالار محصولات صنعتی و معدنی می شود. این شرکت همچنین، یک هزار تن مس مفتول را با قیمت پایه ۱۷۵ هزار و ۵۵۵ ریال عرضه می کند؛ از دیگر محصولات عرضه شده شرکت ملی صنایع مس ایران در این روز می توان به ۲۰ هزار تن انواع مس کم عیار، ۱۴۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۸ تن کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد.
علاوه بر این، ۱۰۰ تن مس مفتول شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان، با قیمت پایه ۱۷۶ هزار و ۱۰۵ ریال روانه تالار محصولات صنعتی و معدنی می شود.
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز شاهد عرضه ۴۵ هزار و ۱۵۰ تن انواع قیر، ۲۱ هزار تن لوب کات، ۸۰۷۵ تن انواع مواد پتروشیمی، ۲۹ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۸۰۰ تن گوگرد و یک هزار تن سلاپس واکس است. علاوه بر این، ۱۱ هزار و ۵۰۰ تن انواع قیر و ۲۰۰ تن عایق رطوبتی در تالار صادراتی عرضه می شود.
عرضه ۱۲ هزار و ۷۵۳ تن گواهی سپرده کالایی ذرت
گفتنی است، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، ۱۲ هزار و ۷۵۳ تن ذرت خوزستان، موجودی انبارهای شاداب دانه، دانه طلایی، شهید بهشتی دیلم، توسعه کشت ذرت ۱، بنوار ناظر، آزادی، غرب کرخه، سیبلی ۱و۲، توسعه کشت شوش، سیدعباس، شهید رجایی، آبگرمک، وحدت، حسینیه، شهید بهشتی بی سی و عقیلی راهی تالار معاملات می شود. علاوه بر این، ۱۱۰۰ تن روغن خام سویا، یک هزار تن کنجاله سویا پرک و یک هزار تن گندم دروم در تالار کشاورزی عرضه می شود.
براساس این گزارش، در این روز و در مجموع، بیش از ۳۵۷ هزار تن انواع کالا روانه تالارهای مختلف بورس کالای ایران می شود.

بازگشت به شاخه اخبار فولاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا