اولتیماتوم ۳ماهه سازمان حمایت به برندهای تقلبی پوشاک

اولتیماتوم ۳ماهه سازمان حمایت به برندهای تقلبی پوشاک

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره برندهای بدون اعتبار پوشاک هشدار داد و گفت: با صاحبان فروشگاه‌های عرضه‌کننده پوشاک برند در صورت ارائه نکردن مدارک تعیین‌شده از سوی مرکز امور اصناف و بازرگانان برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود نوابی با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از برندهای موجود در کشور فاقد اعتبار است، گفت: طرح برخورد با عرضه کنندگان پوشاک برند بدون اعتبار به همه استان‌ها ابلاغ شده است.

نوابی با اعلام مهلت 3ماهه فروشندگان پوشاک برند فاقد اعتبار برای جمع‌آوری تابلوها افزود: پس از پایان مهلت، فروشگاه‌های برندهای قابل اعتماد به مردم معرفی و شفاف سازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های سازمان حمایت فقط 3 واحد در حوزه پوشاک از نمایندگی اصلی مجوز داشته است، گفت: در برخی استان‌ها با کمک نیروی انتظامی تابلوی متخلفان جمع‌آوری شده است.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در ادامه گفت: درصورت الحاق بند جدید به طرح  فروش خودروهای تسهیلاتی و تحمیل آن به مصرف کننده، شکایت مردمی پیگیری قانونی می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل اداره کل رسیدگی به شکایات و ارزیابی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ابراز کرد: این اداره مسئولیت رسیدگی به شکایات مردم را درباره خودروهای تسهیلاتی به‌عهده دارد.

انتهای پیام/*

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا