جزئیات جلسه جدید ستاد تدوین‌برنامه‌ششم

جزئیات جلسه جدید ستاد تدوین‌برنامه‌ششم

هفدهمین جلسه ستاد تدوین برنامه ششم توسعه به ریاست محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در محل این سازمان برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام مصطفی‌ پورمحمدی وزیر دادگستری، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، جمعی از روسا و معاونان وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی و مدیران سازمان مذکور حضور داشتند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، در این جلسه بررسی و تصویب تبصره‌های برنامه ششم توسعه ادامه یافت و تصویب تبصره‌های پیشنهادی شوراهای برنامه‌ریزی به اتمام رسید.

در هفدهمین جلسه ستاد تدوین برنامه ششم توسعه، محمدباقر نوبخت ضمن قدردانی از مشارکت علمی و متعهدانه تمام اعضای ارکان نظام برنامه‌ریزی در فرآیند تهیه و تدوین اسناد و لایحه برنامه، بر اهمیت اسناد برنامه به عنوان مستندات لایحه برنامه ششم توسعه تأکید کرد.

وی اظهار داشت: اسناد بخشی و فرابخشی برنامه مذکور به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید و نیز اسناد منطقه‌ای برای ۳۱ استان کشور نیز تهیه خواهد شد.

بازگشت به شاخه اخبار صنعت و اقتصاد بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران

دسته بندی های "بازتاب رسانه ها" استیل پدیا