برگزاری نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

برگزاری نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

هفتمین نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX ۲۰۱۸) ۱۷ تا ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۷ در مصلای امام خمینی تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش استیل پدیا، این رویداد که با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و کلیه تشکل‌های مرتبط با این صنعت برگزار می‌شود، یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های معدنی خاورمیانه است.

 

همزمان با برگزاری این نمایشگاه، هفتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد با ارائه بیش از ۷۰۰ مقاله در حوزه مواد و متالورژی، متالورژی استخراجی و صنعتی، مواد پیشرفته، مواد مهندسی نسوزها، سرامیکی،‌ دیرگدازها، انجماد فلزات، با حضور استادان، صاحب‌نظران و دانشجویان توسط انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن علمی ریخته‌گری ایران و اولین نمایشگاه سنگ‌ها و کانی‌ها، صنایع و تجهیزات وابسته (MINERALEX ۲۰۱۸) با همکاری سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و با حضور متخصصان این بخش برگزار می‌شود.

 

این نمایشگاه و کنفرانس در سه بخش اکتشاف، استخراج و فرآوری با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی، موسسات مالی و اعتباری و شرکت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیر، مهندسان مشاور و معدن‌داران برگزار می‌شود. یافتن بازار جدید و توسعه صادرات، تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی و بهبود فضای کسب و کار، انعکاس سیاست‌ها و اهداف کلان کشور در بخش معدن و صنایع معدنی و ایجاد بستر لازم برای برقراری و همکاری علمی و فنی میان شرکت‌ها و فعالان این بخش در زمان برگزاری و بعد از آن، از جمله مهم‌ترین اهداف برگزاری این رویداد است.


استیل پدیا | مرجع خبر و تحلیل صنعت فولاد ایران و جهان

بازگشت به شاخه اخبار معادن بازگشت به صفحه نخست

نظرات کاربران